.

.

Нов Стил Mens Компресија Спортски Панталони Работи Обука База Слоеви На Кожата Спортски Хулахопки

Нов Стил Mens Компресија Спортски Панталони Работи Обука База Слоеви На Кожата Спортски Хулахопки

DEN 179.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
работи
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
WOSAWE
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
Спортски Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас

Стоката во категоријата