.

.

Велосипедот Дното Заградата 86/92mm Велосипед Велосипед Оска MTB Патот Велосипедизам Дното Заградата Водоотпорен CNC Алуминиум Легура ББ Чудак Поставите Оска

Велосипедот Дното Заградата 86/92mm Велосипед Велосипед Оска MTB Патот Велосипедизам Дното Заградата Водоотпорен CNC

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
M92
Бренд Име:
MOTSUV
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
7075 Алуминиумска Легура, PP
Процесот:
CNC Прецизност Обработка
Лагери:
запечатени кертриџ лежишта
Дното Заградата Внатре дијаметар:
24mm
Зголемените димензии:
86mm-92mm
боја:
Црвена, Сина, Црна, Виолетова, Титаниум
одговараат за:
Планински Велосипед, Патот Велосипед
Карактеристики:
Водоотпорен

Стоката во категоријата