.

.

Накит Алатки Прстен Гравирање Алатка Нерѓосувачки Челик Engraver е Блок со 7 компјутери Ракави

Накит Алатки Прстен Гравирање Алатка Нерѓосувачки Челик Engraver е Блок со 7 компјутери Ракави

DEN 671.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Висина:
55inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Прстен Sizers
Објектот Должина:
8.3inch
Број На Модел На:
HJ-A23
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
83inch
Производ Карактеристики:
компактна големина
Објектот Ширина:
8.3inch
Објектот Тежина:
about 1.29kg
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бруто тежина:
за 1.50 kg
Употреба:
прстен одлуки
Функција:
Висок квалитет на евтини цена
Пакување Количина :
1pcs/кутија
Умира количина:
7pcs
Гумена база дијаметар:
75mm

Стоката во категоријата