.

.

652A 653A CF320A CF321A CF322A CF323A Resetter За HP Color LaserJet Enterprise M680dn M680f M680z тонер кертриџ Ресетирате во прав

652A 653A CF320A CF321A CF322A CF323A Resetter За HP Color LaserJet Enterprise M680dn M680f M680z тонер кертриџ Ресетирате

DEN 947.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
HP
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
За HP Color LaserJet Enterprise M680dn M680f M680z
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за печатач/копир/MFP:
Одделение А тонер прашок компатибилен тонер прав,рефил тонер во прав
функција за печатење/Копир/MFP:
652A 653A CF320A CF321A CF322A CF323A Resetter За HP Color
бои/боја:
Црна/Магента/Синозелена/Жолта компатибилен нови тонер кертриџ тонер во прав
Страница принос/Page Капацитет по грама:
Б.К.-11.5 к/21k/20.5 К CMY-16.5 К/15K страници(25-30pages/грам) со 5%
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
За HP Color LaserJet Enterprise M680dn M680f M680z
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
LaserJet Enterprise M680dn M680f M680z тонер кертриџ Ресетирате во прав
тонер оптоварување и НДК пакување:
BKCMY-1000Grams/торба или фолија торба(neautral пакување )
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
За HP Color LaserJet Enterprise M680dn M680f M680z
тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
за HP CF320A/320X/643X/321A/322A/323A/330X/331A/332A/333A

Стоката во категоријата