.

.

Бесплатен Превозот 125mm МТВ Страна Сечење Nippers,Накит Изработка нерѓосувачки челик Nippers,сина пластична рачка

Бесплатен Превозот 125mm МТВ Страна Сечење Nippers,Накит Изработка нерѓосувачки челик Nippers,сина пластична рачка

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
0.2kg
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Број На Модел На:
GHD_125mm
Должина:
150mm & 125mm

Стоката во категоријата