.

.

Метал Навалена Vented Леќа Худ 52mm 55мм 58mm Одговараат За Leica M Камера

Метал Навалена Vented Леќа Худ 52mm 55мм 58mm Одговараат За Leica M Камера

DEN 60.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Калибар:
52mm, 55мм, 58mm
Бренд Име:
Pixco
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Метал Навалена Vented Леќа Хауба
Компатибилен Бренд:
Casio

Стоката во категоријата