.

.

Новиот децата мода обичните панталони стил везови сите натпревар специјални понуди бесплатен превозот

Новиот децата мода обичните панталони стил везови сите натпревар специјални понуди бесплатен превозот

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Момчиња
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Директно
Панталона Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Никој
Бренд Име:
BaBuDu
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
97yuiyu
Тип На Објект:
Целосна Должина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Применливи пол:
Машки
Модели ќе:
Нема вистински модел
Корселе:
Средниот-waisted
Применливи Сезона:
пролетта и есента
На ткаенина:
Памук
Долги панталони:
Панталони
Пред панталони:
гума појас
Стил:
Слободно време
Панталони категорија:
Обичен секојдневен панталони

Стоката во категоријата