.

.

10PCS/многу Реквизити Практична Шега Играчка Глувчето Gags & Практични Шеги Играчка Слабо Играчки Фаза Сопственост

10PCS/многу Реквизити Практична Шега Играчка Глувчето Gags & Практични Шеги Играчка Слабо Играчки Фаза Сопственост

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
OneSize
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
гума брат
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
201701062
Пластични Тип:
ПВЦ
Тема:
Животни
Батеријата:
no
Mfg Серија Број:
Играчка
Животни:
глувчето
Димензии:
9CM
Материјал:
Пластични

Стоката во категоријата