.

.

12Pcs/кутија Тетоважа Повлече Веѓа Молив За Веѓа Козметички Шминка-Водоотпорен Тетоважа Додатоци 2 Бои Бесплатен Превозот

12Pcs/кутија Тетоважа Повлече Веѓа Молив За Веѓа Козметички Шминка-Водоотпорен Тетоважа Додатоци 2 Бои Бесплатен Превозот

DEN 691.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
XT-P201
Точка име :
Се Повлече Веѓа Молив
Функција:
веѓа шминка
боја:
црна, Кафеава
Функција:
Водоотпорен
потекло место:
Кина
користат за:
Козметички Шминка
Количина:
12PCS/Кутија
Должина:
18cm
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата