.

.

50pcs/многу Растенија vs Зомби PVZ Слика Играчки 3-8cm Целосен Сет Растенија + Зомби ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Подарок Играчка за Деца

50pcs/многу Растенија vs Зомби PVZ Слика Играчки 3-8cm Целосен Сет Растенија + Зомби ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел

DEN 1223.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Предупредување:
не оган
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
3-8cm
Кукли Тип:
Модел
Големина:
8cm,
Скала:
1/60
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Кукли
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
Растенија vs Зомби Акција Фигура
Тема:
Филм & TV
Големина:
3-8cm
Стил:
Растенија vs Зомби PVZ Акција Фигура
Карактеристики:
Моден Растенија vs Зомби Акција Фигури
Бои:
multicolor
Димензии:
3-8cm
Тема:
растенија vs зомби
Состојба:
Во Акционерско Предмети
на Кукли:
растенија vs зомби фигури
Тип:
Растенија vs Зомби ПВЦ Акција Фигура
Материјал:
ПВЦ
Пакување:
OPP вреќа

Стоката во категоријата