.

.

Corzzet Викторија Црвено Победи Челик Boned Сатен Overbust Корсети И Bustiers Половината Слабеење Бурлеска Corpete Жените Korset

Corzzet Викторија Црвено Победи Челик Boned Сатен Overbust Корсети И Bustiers Половината Слабеење Бурлеска Corpete

DEN 672.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
2343
Декорација:
Возбудува
Стил:
Секси
Материјал Состав:
Сатенски
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Викторија & Готски
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Пред Челик Busk Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Црвена
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење/ Push Up
Пакување детали:
1pcs Пластична кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Стоката во категоријата