.

.

( 10 компјутери/многу ) М2.5 Црна Најлон Хексадецимален Машки-Женски ќор-сокак Spacer, 5mm / 0.2, Хексагонална.

( 10 компјутери/многу ) М2.5 Црна Најлон Хексадецимален Машки-Женски ќор-сокак Spacer, 5mm / 0.2, Хексагонална.

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
SPC-NLB2.5MF/5-10

Стоката во категоријата