.

.

Нови пристигнување Хамонд 1590G Diecast алуминиумско Куќиште Бронза педалата stompbox

Нови пристигнување Хамонд 1590G Diecast алуминиумско Куќиште Бронза педалата stompbox

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Ефекти
Бренд Име:
landtone
Број На Модел На:
1590G
Број На Модел На:
1590G
Големина:
100X 50X22mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
боја :
бронза
Тип:
гитара педалата кутија&куќиште

Стоката во категоријата