.

.

Супериорен Куче Чевли Водоотпорен Милениче Анти лизга дизајн Теди Дожд Куче Чизми Чевли Милениче Отворено Мали Чевли Бренд Миленичиња Облека БС

Супериорен Куче Чевли Водоотпорен Милениче Анти лизга дизајн Теди Дожд Куче Чизми Чевли Милениче Отворено Мали Чевли

DEN 58.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
DKSHETOY
Материјал:
PU

Стоката во категоријата