.

.

EXCELSIOR Водоотпорен Платно Секојдневен Патент Шопинг Торба Големи Tote Жените Чанти Флорални Печатени Дами Еден Рамо Плажа Торба

EXCELSIOR Водоотпорен Платно Секојдневен Патент Шопинг Торба Големи Tote Жените Чанти Флорални Печатени Дами Еден

DEN 308.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Обвивка Материјал:
Платно
Бренд Име:
EXCELSIOR
Декорација:
Цртан Филм Печатење,Цвеќиња
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Број На Модел На:
G0544
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Главен Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
is_customized:
Yes
Прилики:
Патување / Street / Неврзан / Подарок /Шопинг
Возраст:
Младите / Жена / Девојка / Жени / Студент
Шема:
Цвет Шема Патент Торба
боја:
Изберете Multicolor

Стоката во категоријата