.

.

1N60 IN60 ST 1206/LL34 Нови оригинални

1N60 IN60 ST 1206/LL34 Нови оригинални

DEN 180.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стандард:
оригиналната стандард
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
USB Вкупна Моќност:
оригиналната стандард
Номинална моќност:
оригиналната стандард
Господар Префрлате:
No
Surge Protector:
No
Номинална Струја:
оригиналната стандард
WIFI:
No
Број На Модел На:
1n60
Места Број:
1
Номинална Напон:
оригиналната стандард
Заземјување:
оригиналната стандард
Примена:
оригиналната стандард
Тип:
оригиналната стандард

Стоката во категоријата