.

.

симулација зеленчук цртан филм Кинеската зелка кадифен играчки за 32cm креативни мека перница перница играчка за Божиќ подарок h733

симулација зеленчук цртан филм Кинеската зелка кадифен играчки за 32cm креативни мека перница перница играчка за Божиќ

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
h44
Форма:
Перница
Животни:
Зеленчук
Тема:
Играчка

Стоката во категоријата