.

.

50Pairs 15mm Лепило Fastener Лента Најлон Полиестер Двојно Двострано Силно Лепило Куки Циклуси Дискови Круг Влошки Точка Магија Налепница

50Pairs 15mm Лепило Fastener Лента Најлон Полиестер Двојно Двострано Силно Лепило Куки Циклуси Дискови Круг Влошки

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Функција:
Отпорност На Топлина,Самолепливи,Еко-Пријателски
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Големина:
15mm
Материјал:
Полиестер / Најлон
Број На Модел На:
селотејп
Обликот:
Dot
Име:
50Pairs 15mm Лепило Fastener Лента
боја:
Бела
Употреба:
Шиење додатоци алатки DIY
Големина:
Diameter of 20 mm

Стоката во категоријата