.

.

FM161 букет цвеќе форма силикони торта декорација мувла DIY глина мувла ФДУ квалитет на висока температура

FM161 букет цвеќе форма силикони торта декорација мувла DIY глина мувла ФДУ квалитет на висока температура

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
lanhaidun
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
FM161

Стоката во категоријата