.

.

Нови Пристигнување,Потрошувачка флип кујна складирање рек shelving првенство јадења sideboard складирање кутија,Кујнски Прибор

Нови Пристигнување,Потрошувачка флип кујна складирање рек shelving првенство јадења sideboard складирање кутија,Кујнски

DEN 792.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Инсталација Тип:
Кат Тип
Употреба:
Дребулии
Нема. на Групи:
Еден
Бренд Име:
Halojaju
Број На Модел На:
zuanB44
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
тип 1:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Функција:
кујна складирање
функција 1:
Организаторот
Број На Модел На:
полица чистење на сунѓерот мозоци багажник
Производот:
drainer
fucntion 2:
бања кујнски прибор
Име на производ:
Складирање кутија
Име:
пластична кутија
Тежина:
За 0,7 кг

Стоката во категоријата