.

.

5yards/многу width15mm sequins чипка кроење за облека завеса DIY рачно изработени декорација занает 4 дизајни на располагање бесплатен превозот

5yards/многу width15mm sequins чипка кроење за облека завеса DIY рачно изработени декорација занает 4 дизајни на располагање

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Appliqued
Ширина:
15mm
Број На Модел На:
15mmslaceribbon5yard
Ткаенина Тип:
terylene

Стоката во категоријата