.

.

Бренд за Накит Sz 7-12 Solitaire Мажите 5mm 5A Циркон Cz 925 Sterling silver Ангажман Свадба Бенд Прстен

Бренд за Накит Sz 7-12 Solitaire Мажите 5mm 5A Циркон Cz 925 Sterling silver Ангажман Свадба Бенд Прстен

DEN 477.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
9mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Романтични
Пол:
Мажи
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
925 Sterling silver
Метал Печат:
925
Метали Тип:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Главниот Камен Големина:
5mm

Стоката во категоријата