.

.

Ownsun Нови Ажурирани LED Дневни Работи Светла светилки drl Со Црна Магла Светлина Покритие За Dodge Патување 2013-2015

Ownsun Нови Ажурирани LED Дневни Работи Светла светилки drl Со Црна Магла Светлина Покритие За Dodge Патување 2013-2015

DEN 4079.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
6000K Ладно Бела
Температура На Боја:
6000K
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Заштита
Име На Модел:
10001
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
30cm
Материјал Тип:
Led Пластика
Објектот Тежина:
2.5kg
Бренд Име:
Ownsun

Стоката во категоријата