.

.

Бесплатен Превозот На Големо Сребро Позлатен Нараквица,Свадба Накит Додатоци,Европа Продажба На Монистра Плетенка Јаже Нараквици Закачам

Бесплатен Превозот На Големо Сребро Позлатен Нараквица,Свадба Накит Додатоци,Европа Продажба На Монистра Плетенка

DEN 94.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Лесно-кука
Материјал:
Никој
Должина:
18cm
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
сребро позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Бренд Име:
Роби
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Неврзан/Спорт,Мода

Стоката во категоријата