.

.

Чиста рака јасно AB боја да се шие на Rhinestones applique на мрежа кристали закрпи 32*30cm&47*39cm за врвот се облекуваат

Чиста рака јасно AB боја да се шие на Rhinestones applique на мрежа кристали закрпи 32*30cm&47*39cm за врвот се облекуваат

DEN 1029.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Beaded
Бренд Име:
zbroh
Функција:
Рачно изработени,3D
Стил:
Шие-На
Големина:
32*30cm&47*39cm
Состојба:
Бренд Нови
превозот:
CPAM/Epacket,Бесплатен превозот
qualiity:
висок квалитет
Ракување со времето:
4 дена
Боја:
јасно AB боја
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата