.

.

12V 7L мини Автомобили Замрзнувачот во Фрижидер Автомобил Фрижидер Автомобил Фрижидер Автомобил Фрижидер

12V 7L мини Автомобили Замрзнувачот во Фрижидер Автомобил Фрижидер Автомобил Фрижидер Автомобил Фрижидер

DEN 2387.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
PolarLander
Напон:
12V
Објектот Должина:
29cm
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Висина:
19cm
Објектот Тежина:
2.8kg
Објектот Волумен:
7L
Тип На Објект:
Фрижидери
200000204:
200000500

Стоката во категоријата