.

.

Corzzet Сатен Corpetes E Espartilhos Corselet Плус Големина 6XL Underbust Корсет Свадба Секси Bustier Половината слабеење Cincher Корсет

Corzzet Сатен Corpetes E Espartilhos Corselet Плус Големина 6XL Underbust Корсет Свадба Секси Bustier Половината слабеење

DEN 672.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал:
Spandex,Најлон
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Копче
Стил:
Секси
Број На Модел На:
2686A
Материјал Состав:
Сатенски
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Бурлеска
Скелетот:
Пластични Коска
Затворање:
Пред Челик Busk Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Бела, Црна, Сина, Розова, Кајсија, Црвена
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL / XXXL / 4XL / 5XL / 6XL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
Функција:
Телото Обликување / Слабеење / Половината Обука
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Стоката во категоријата