.

.

YAOPEI Оригинални Автомобил PDC ПАРКИНГ СЕНЗОР 12787793 ЗА ОПЕЛ, SAAB 9-3, VECTRA C, ОПЕЛ ASTRA, ZAFIRA ,0263003172

YAOPEI Оригинални Автомобил PDC ПАРКИНГ СЕНЗОР 12787793 ЗА ОПЕЛ, SAAB 9-3, VECTRA C, ОПЕЛ ASTRA, ZAFIRA ,0263003172

DEN 261.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

OSD Language:
Англиски
Бренд Име:
YAOPEI
Име На Модел:
12787793
Материјал Тип:
Стандард
Разговор Опсег:
Стандард
ОЕМ:
12787793
Тип:
паркинг сензор
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
Yes
испорака:
брза испорака
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување
Автомобил Производител:
Опел

Стоката во категоријата