.

.

4.0 mm нерѓосувачки челик лемење спектакл зглоб ТИ-111 шарки за eyewear скршен зглоб поправка замена

4.0 mm нерѓосувачки челик лемење спектакл зглоб ТИ-111 шарки за eyewear скршен зглоб поправка замена

DEN 38.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ZOYE
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Ширина:
4mm
Погоден за:
eyewear поправка нерѓосувачки челик оптички рамка,никел оптички рамка,

Стоката во категоријата