.

.

Топла Хируршки Нерѓосувачки Челик Earring Круг Јасно/Црна Кристал Крило Стил Студ Обетки Жени Мажи Панк Накит Божиќ Подарок

Топла Хируршки Нерѓосувачки Челик Earring Круг Јасно/Црна Кристал Крило Стил Студ Обетки Жени Мажи Панк Накит Божиќ

DEN 229.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Црна, Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Kathline
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XY0616168

Стоката во категоријата