.

.

Замена Фолија за екран + Рамка за БРАУН Жилет/хлапак series3 310 31B 5000/6000 350 360 380 5312 5485 5610 5614 5443 6518 6520

Замена Фолија за екран + Рамка за БРАУН Жилет/хлапак series3 310 31B 5000/6000 350 360 380 5312 5485 5610 5614 5443

DEN 407.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Лична Нега Тип На Апаратот:
Електрични Shavers
Број На Модел На:
31B 5000/6000
Бренд Име:
RONSIT

Стоката во категоријата