.

.

Оригиналниот ARROWMAX НАЗАБЕНА ОПРЕМА 3.17 mm понесе дијаметар 64P 42T-63T (7075 ТЕШКО) anodic оксидација мотор менувач

Оригиналниот ARROWMAX НАЗАБЕНА ОПРЕМА 3.17 mm понесе дијаметар 64P 42T-63T (7075 ТЕШКО) anodic оксидација мотор менувач

DEN 163.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
42T, 43T, 44T, 45T, 46T, 47T, 48T, 49T, 50T, 51T, 52T, 53T, 54T, 55T, 56T, 57T, 58T, 59T, 60T, 61T, 62T, 63T
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Број На Модел На:
arrowmax опрема
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
GWOLVES
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Големина:
arrowmax

Стоката во категоријата