.

.

Бела 8 Екран на Допир Digitizer Замена За GOCLEVER QUANTUN 785 Таблет КОМПЈУТЕР

Бела 8 Екран на Допир Digitizer Замена За GOCLEVER QUANTUN 785 Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 432.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
HengChu
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
QUANTUN 785
Компатибилен Бренд:
За GOCLEVER
боја:
Бела

Стоката во категоријата