.

.

Бесплатен Превозот Едно Парче Zoro Мечот Црна Shusui Sandai рачно изработени 1045Carbon Челик Вистински Катана Целосна Танг Остри Снабдување

Бесплатен Превозот Едно Парче Zoro Мечот Црна Shusui Sandai рачно изработени 1045Carbon Челик Вистински Катана Целосна

DEN 2490.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
Shusui Sandai
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Регионален Функција:
Јапонија
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Меч
Стил:
РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ МЕЧ
Место на Потекло:
CN
Повод:
Декоративни/Боречка вештина/ Cosplay
Во Текот Должина:
106cm
Должина На Ножот:
71cm
Сечилото Материјал:
1045Carbon Челик
Аниме Тема:
едно парче
аниме карактер:
Zoro Меч
scabbard:
тешко дрво
Боја:
црвена/црна

Стоката во категоријата