.

.

Лето Мрежа O-вратот Кошула Kryptek Т Кошула брз сува Typhon Mardrake Highlander Номад Планина

Лето Мрежа O-вратот Кошула Kryptek Т Кошула брз сува Typhon Mardrake Highlander Номад Планина

DEN 1033.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Блузи Тип:
Tees
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Материјал Технологија:
Gore-Tex
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
Полиестер
боја:
kryptek
neckwear:
НЕ Neckwear

Стоката во категоријата