.

.

Балет Танцување Здолниште Девојки Висок Квалитет Розова Бела Гроздобер Шпагети Деца Домот Класичен Лебедово Езеро Танц Облечи Балет Туту

Балет Танцување Здолниште Девојки Висок Квалитет Розова Бела Гроздобер Шпагети Деца Домот Класичен Лебедово Езеро

DEN 792.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
120CM, 130CM, 150CM
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Lycra
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
On-123
Танц Тип:
Балет
Тип На Производ:
танц облечи
Боја :
слика во боја
Пол :
ДевојкиДеца
Големина :
S,M,L,XL,XXL
Соодветна Возраст :
6-17 години Девојки
Погоден Висина :
100CM-170CM
Превозот :
Бесплатен превозот

Стоката во категоријата