.

.

Бесплатен Превозот, 720pcs/Многу 4mm злато полите боја Кинески Врвен Квалитет Кристално Bicone Монистра

Бесплатен Превозот, 720pcs/Многу 4mm злато полите боја Кинески Врвен Квалитет Кристално Bicone Монистра

DEN 181.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Техника:
позлата
Број На Модел На:
5301
itme име:
Кристал Bicone Монистра
одделение:
ААА, Кинески Врвен Квалитет
Други Достапни Големина:
3мм,4mm, 5mm, 6mm, 8mm, итн
Достапни Бои:
73 бои, ве молиме да проверите на нашата Боја Шема
Conidition:
Со добар Квалитет и Сосема Нов
Употреба:
Додатоци за ѓердани, белегзии, прстени, обетки, итн
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm
Големина:
4mm

Стоката во категоријата