.

.

6 празнина Мали chrysanthemum форма силикони lollipop мувла рачно изработени чоколадо мувла

6 празнина Мали chrysanthemum форма силикони lollipop мувла рачно изработени чоколадо мувла

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
lanhaidun
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
160327012

Стоката во категоријата