.

.

100pcs Гроздобер Шарм Лажица Pendant Древните бронзени Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Одлуки A094

100pcs Гроздобер Шарм Лажица Pendant Древните бронзени Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Одлуки A094

DEN 187.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
лажица
боја:
древните бронзени
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm@
Големина:
36*8*3mm
Висат дупка:
mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Стоката во категоријата