.

.

Античкиот Црвен Бакарен Ѕид Монтирани Бања Телефон Стил Рачен Туш Главата Када Тапа + Двоен Крст Се Справува Со Миксер Допрете Wtf801

Античкиот Црвен Бакарен Ѕид Монтирани Бања Телефон Стил Рачен Туш Главата Када Тапа + Двоен Крст Се Справува Со Миксер

DEN 2639.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
Wtf801
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Површински Третман:
Масло Протри
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Тип:
Бања & Туш Чешми, Бања & Туш Чешми
Изложени B & S Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Стоката во категоријата