.

.

55CM Раѓа Бебе Кукла Lifelike Симулација Кукла Бебиња Играчки за Спиење Принцеза Кукли Девојка Brinquedos Играчки Свадба Chrismas Присутни

55CM Раѓа Бебе Кукла Lifelike Симулација Кукла Бебиња Играчки за Спиење Принцеза Кукли Девојка Brinquedos Играчки

DEN 2063.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Латекс
Тип:
Моден Кукла,Етничка Кукли,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
NPK
Број На Модел На:
A-594
Форма:
1/4
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел,Мека
Пол:
Унисекс
Батеријата:
NO
Димензии:
55cm
Предупредување:
Никој
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Фантазијата
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип На Објект:
Кукли

Стоката во категоријата