.

.

Оригинални нови електрично возило собранието со осигурач вилушка тип топ 60V 100A гром тип осигурач парче за вилушка лифт камион

Оригинални нови електрично возило собранието со осигурач вилушка тип топ 60V 100A гром тип осигурач парче за

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Кршење Капацитет:
Ниска
Број На Модел На:
60V 100A
is_customized:
Yes
Материјал:
Бакар
Стандарди За Безбедност:
АДС
Употреба:
Низок Напон

Стоката во категоријата