.

.

Висок Капацитет Водоотпорен Чевли Сортирање Торба Мултифункционален Складирање Торбичка Џеб Пакување Се Справи Со Патент Патни Торби За Чевли Организатор

Висок Капацитет Водоотпорен Чевли Сортирање Торба Мултифункционален Складирање Торбичка Џеб Пакување Се Справи Со

DEN 105.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Лубеницата Црвена, Сина, Портокалова, Темноцрвена, dary сина, Сива
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
EA038
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Форма:
Три-димензионални Тип
Применливи Простор:
Гардероба
Капацитет:
200ml
Дебелина:
9 жица
Бренд Име:
Netfeature
Употреба:
Дребулии
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Спецификација:
30*21*11.5CM
Материјал:
Најлон
Производот:
Чевли складирање патна торба
describe1:
Мултифункционален складирање торба
describe2:
замена торби за чевли
Describe3:
патна торба за чевли
Describe4:
чевли маска
Describe5:
Опрема Кеси
Describe7:
козметички торба
Describe8:
Расклопна складирање торба
Големина:
30*21*11.5CM
боја:
лубеницата црвена сина, сива портокал бургундија dary сина
Материјал:
Најлон

Стоката во категоријата