.

.

18MM 23Pcs/многу rhombus форма Природни црна Школка Камен Лабава Мушка Накит Монистра

18MM 23Pcs/многу rhombus форма Природни црна Школка Камен Лабава Мушка Накит Монистра

DEN 278.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Школка
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
1.4g/pc
Број На Модел На:
2552
Материјал:
природни школка
Боја:
погледнете во фото
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Надворешниот Дијаметар:
18mm

Стоката во категоријата