.

.

100pcs 16mm круг flatback Кристали црвено/сребрена да се шие на Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење gem камен

100pcs 16mm круг flatback Кристали црвено/сребрена да се шие на Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење gem камен

DEN 189.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
acryl
Техника:
Шие-На
Големина:
16mm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Бренд Име:
zbroh
Состојба:
Бренд Нови
превозот:
CPAM/Epacket,Бесплатен превозот
qualiity:
висок квалитет
Дупки:
2 Дупки
Ракување со времето:
4 дена
Количина:
100pcs/торба
is_customized:
Yes
боја:
Црвено/Сребрена

Стоката во категоријата