.

.

13*18MM 25Pcs Вода Капка Природни Бел Бисер Школка Камен Лабава Мушка Накит Pendant Монистра

13*18MM 25Pcs Вода Капка Природни Бел Бисер Школка Камен Лабава Мушка Накит Pendant Монистра

DEN 254.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Школка
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Објектот Форма:
Круша Форма
Објектот Тежина:
1.7g/pc
Број На Модел На:
2549
Материјал:
природни школка
Боја:
погледнете во фото
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Надворешниот Дијаметар:
13*18mm

Стоката во категоријата