.

.

Timlee B062 Бесплатен Превозот,Мода Благодат Мода Бакар Партија Краток Накит,Накит Трговија На Големо

Timlee B062 Бесплатен Превозот,Мода Благодат Мода Бакар Партија Краток Накит,Накит Трговија На Големо

DEN 54.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Црна, Сребрена, Златна
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
ios
Бренд Име:
TimLee
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Дијаметар:
cm
позлата:
Злато-боја
потекло место:
Qingdao
Функција:
гроздобер закачам
боја:
Повеќе
Стил:
Тренди
Пакување:
OPP вреќа
Големина:
cm
Тежина:
g
Материјал:
Никој

Стоката во категоријата