.

.

15/24/38 Зрак Професионални 6w 100-240V AR70 GU10 LED Место Светло 550lm Совршена Замена за Халоген Сијалица

15/24/38 Зрак Професионални 6w 100-240V AR70 GU10 LED Место Светло 550lm Совршена Замена за Халоген Сијалица

DEN 1099.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Гаранција:
2 години
Моќ Толеранција:
4%
сертификација:
CE,RoHS,LVD
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
JOHOLED
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Напон:
110-240V
Број На Модел На:
ОЖ-AR70AL-SMD7E
Карактеристики:
12/24/38 зрак агол
Употреба:
Индустриски
сертификација:
INMETRO / ERP
Материјал:
Умре-кастинг алуминиум + ПММА леќа
Прозрачна Флукс:
550LM
Извор На Светлина:
Epistar SMD 3030
Тип:
AR70
CRI:
80Ra
Нето тежина:
0.14 kg
Димензии:
D70mm x H60mm
Зрак Агол:
15/24/38 степен за опција
Пакување метод:
Блистер пакување во внатрешниот кутија

Стоката во категоријата