.

.

VOCALOID Т-Маица Hatsune Miku Кошула Кул Маици аниме и манга страшни врвот Печатени Т Кошули cosplay костими симпатична аниме најдобри

VOCALOID Т-Маица Hatsune Miku Кошула Кул Маици аниме и манга страшни врвот Печатени Т Кошули cosplay костими симпатична

DEN 477.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
аниме цртан филм
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Шарени
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
COOLPRINT
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
клучни зборови 1:
Аниме cosplay костим
клучни зборови 2:
аниме cosplay
3 клучни зборови:
т кошули

Стоката во категоријата