.

.

Металик Кина Црвено Мат Титаниум алуминиумски Пред Екранот калено стакло Заштитник+ Задниот Поклопец За iPhone8 6s/7plus тело за Заштита на

Металик Кина Црвено Мат Титаниум алуминиумски Пред Екранот калено стакло Заштитник+ Задниот Поклопец За iPhone8 6s/7plus

DEN 88.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
За iPhone 6PLUS, За iPhone 6 6S, За iPhone 6SPLUS, За iPhone 7 8, За iPhone 7PLUS, За iPhone 8PLUS
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Полно Тело, Филм
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8 Плус,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 8,iPhone 7 плус,iPhone 6,iPhone 7
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
CHOWILL
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone

Стоката во категоријата